KYPŘIČ - PODMÍTAČ

NESENÝ KYPŘIČ - PODMÍTAČ


Vzrostlé zelené hnojení, hnůj a zbytky podrcené slámy nejsou překážkou

Podmítač - kypřič je určen pro všechny druhy půd zpracovávané podmítkou a pro předseťovou přípravu půdy i se vzrostlím zeleným hnojením.
Pracovní tělesa podmítače - kypřiče se velice dobře dostávají i do proschlé půdy a díky velkému průchodu optimálně a rovnoměrně promíchávají s půdou rostlinné zbytky.
Rovnoměrná hloubka kypření nebo podmítání, jde snadno mechanicky měnit a nastavit až přes 20 cm....
Snadno jdou měnit i rozestupy mezi pracovními bezúdržbovými orgány u kterých je jejich geometrie navržená tak, že aktivně vytváří velké efektivní promíchávání a značnou průchodnost hmoty a tím nedochází k ucpávání stroje.


Vysoká pracovní rychlost 
-
 je výhoda pro dokonalou práci kypřiče.
Optimální pracovní rychlost stroje je 12 km/hod. , ale pro podporu kmitání pracovních těles v některých půdách a za některých podmínek, může být i vyšší.


Kmity pracovních těles snižují tahový odpor
- 
Nejmodernější NON STOP jištěné slupice z vysokopevnostní pružiniové oceli při práci vytváří kmity, které aktivně působí na zpracovávanou půdu, efektivně ji rozrušují a promíchávají a tím také snižují tahový odpor, který daleko snadněji překonává traktor. 


Radost pracovat s tímto strojem přináší hlavně
 - možnost pracovat za opravdu těžkých suchých podmínek na uježděném pozemku se vzrostlými rostlinými zbytky, snadné nastavení a silná robustní dimenze rámu, který se nekroutí a nepraská, spolehlivá bezůdržbová pracovní tělesa, jenom dvě mazací místa na trubkovém válci a kvalita promíchání a prokypření půdy.
 Typ stroje - záběr v m Tažný prostředek Hmotnost Počet radlic
2,5 m 75 kW 900 kg 10
3m 110 kW 1100 kg 12
4m 115 kW 1550 kg 16
4m - hydraulicky skládaný 115 kW 1850 kg 16

Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič

 Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič

 Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič Podmítač, pružinový kypřič, dlátový kypřič, hloubkový kypřič

Undefined

There are currently 0 users online.