Cambridge válce polonesené 9,5m

cambridge vály polonesené

CAMBRIDGE válce - velice užitečný moderní stroj

Cambridge jsou správná volba pro omezení vysychání pole a drcení hrud
Válce cambridge svou konstrukcí zdvojeného hutnícího kola se samočištěním dokáží rychle a efektivně upravovat  pole. Především se používají pro omezení vysychání pole před setím a po zasetí, hutnící kola hutněním uzavírají povrch, obnovují kapilaritu a omezují dehydrataci v primární oblasti tvorby klíčků a základního kořenového systému, takže nástup vzcházení rostlin je rovnoměrný a velice rychlý.

Pro válce Cambridge sucho a hrudovitost není překážkou
Díky rozdílnému uchycení pracovních hutnících kol, jejich rozdílné hmotnosti ( hladké kolo cca 17kg, zubaté cca 9 kg) a hmotnosti celého stroje, dochází při práci stroje k jemnému drobení i zaschlých hrud, zpevnění a utužení půdy, a vytvoření optimálních podmínek pro vzejití osiva.

Stálé kopírování pro dokonalé srovnání povrchu
Válce Cambridge splňují nejvyšší požadavky zemědělců na povrchovou úpravu půdy. Jsou vyřešeny tak, aby stále kopírovaly terén a nerovnosti pozemku. Hydraulické skládání válců umožňuje jejich bezpečný transport.

Velký pracovní výkon díky MAXI záběru až 9m a mohutnosti konstrukce
Mohutný rám válů zajišťuje bezproblémový provoz při optimální pracovní rychlosti i na značně hrudovatém a náročném pozemku. Kvalitní konstrukce s dokonalým kopírovacím zařízením zajišťuje zemědělcům spolehlivou a rychlou práci a správný agromechanizační zásah v ošetření pozemků.

Technický popis

Připojení k traktoru a konstrukce

Válce Cambridge jdou snadno a rychle zapřáhnout do závěsu traktoru. Do mohutného rámu stroje jsou na hřídelích nasazená litinová hutnící pracovní kola, která tvoří pracovní sekce. Každý stroj je složen z několika takovýchto sekcí.

Vysoká odolnost proti praskání hřídelů
Velká výhoda naší konstrukce je, že každá pracovní sekce delší jak 1,5m je vybavená uprostřed podpůrným pomocným ložiskem, které zamezuje prohýbání hřídelů a jejich pozdějšímu únavovému praskání.

Samočistící efekt a žádné nastavování
Jednoduché hydraulické rozkládání , minimum mazacích míst, žádné nastavování, pohodlná agregace - to jsou další významné přednosti naší konstrukce válů Cambridge a proto patří tento stroj u zemědělců k těm nejoblíbenějším.

Technické údaje Jednotky Typ 4,8 Typ 6 Typ GIGA 9,5
Záběr mm 4.800 6.000 9.500
Hmotnost kg 1.950 2.650 5.900
Traktor kW 40-50 50-70 80-110

Pracovní poloha Přepravní poloha      cambridge vály, cambridge válce, záběr 9,5m, cambridge

cambridge typ 4,8m                                              cambridge typ 9,5 m

video: 
Cambridge válce 9,5m
Undefined

There are currently 0 users online.